Otevírací doba
Otevřeno, vítejte

Wake Park Hip Hop Open Air 2018

Příručka hudebním festivalem ve Wake Parku u Nákla!

Je tu další Open Air a tentokrát v rapovém hávu.

Rest světu nedávno představil svou novou deskou Restart, kterou pokřtil v pražském Roxy a na Flédě v Brně. Další Restart Show se bude konat právě na Nákle. Léto, pivo a skvělá atmosféra, co víc si přát?

SAVE THE DATE a nezmeškej to!

lineup

Než všichni ztratíme svou soudnost a dobré vychování, je třeba na jednom místě shrnout vše nutné a potřebné.

  1. > Jako roku předešlého se náš milý, malý jednodenní festival bude konat v tuze příjemném areálu Wake Parku u Nákla. Kromě kvalitního rapu si budete moci užít mnoha atraktivních vodních aktivit v podobě beach volejbalu, paddleboardu či vodního vleku.
  2. > Zajištěno bude rovněž vše potřebné pro občerstvení vašich úst i k zažehnutí vaší žízně. Vaše chuťové pohárky jisto jistě uspokojí šťavnatá vepřová kýta z grilu, klobásky všeho druhu, cigára z udírny, křupavá pizza z pece a grilované hermelíny. Spláchnout to můžete skvělým pivkem, čepovaným ciderem, nealkem, anebo na slehnutí panáčkem.
  3. > Start akce plánujeme na třetí hodinu odpolední. Konec k druhé hodině ranní. Na pořadu dne je především mistr Restovski se svou novou deskou Restart, rider z Trnavy a první slovenský člen Ty Nikdy Boy Wonder, ready jak nikdy aka Douny a stejně jako loni nebude chybět ani kombinace toho nejlepšího rapu z Olomouce - LO GA & Ra-Dex, štěPÁN a AlzbtA, L.A.dess a opomenout nemůžeme ani na Freedom records Embrou x Santos.
  4. > Vstupenky budou k dostání pouze na místě za lidových 200czk.
  5. > Příjemným vyšperkováním a ukázkou toho, jak moc si vás ceníme, je i collab s Taxi Plus, které vás na Náklo nebo z něj dopraví za pouhých 180czk. - tel. 775 153 030
  6. > Stan u nás vychází za rovných 100,- kaček / noc.

Jak se správně orientovat a vědět kudy kam, v tom vám pomůže i tato příhodná mapka.

mapka pravidla

Bude to velké, Náklo, těš se!